Статьи

IT Weekend Ukraine: як роботи та машини творять цифрову трансформацію

IT Weekend Ukraine: як роботи та машини творять цифрову трансформацію

Триває продаж квитків на шосту міжнародну конференцію ІТ Weekend Ukraine, організовану IT-компанією SoftServe. Подія відбудеться 16 вересня у Києві за участі міжнародних спікерів.

Темою цьогорічної конференції стане «Robots and Machines» . Які цифрові трансформації відбуваються вже зараз та що чекає на нас попереду? Цього року ми зберемо на IT Weekend Ukraine 2017 світових експертів, котрі поділяться практичним досвідом та останніми розробками у напрямках Artificial Intelligence, Virtual i Augmented Reality, Big Data, Data Science, Bots i Machine Learning.

Головним доповідачем події стане доктор Александер Тайлер, Chief Data Officer компанії Cambridge Analytica. Cambridge Analytica відіграла важливу роль у здобутті перемоги на президентських виборах та виборах до Конгресу у США. Виступ доктора Тайлера буде присвячено могутності big data і психографіки. Він розкаже, як поєднання big data, кількісної психології і таргетованих комунікаційних технологій здатне радикально змінити рекламну індустрію, як ці технології працюють разом і наведе приклади застосування цього нового методу в політиці, бізнесі і соціальній сфері.

Участь у конференції вже підтвердили VR/AR Lead в PwC UK Джеремі Далтон (Jeremy Dalton), співзасновник та СЕО DeepGrammar Джонатан Маген (Jonathan Mugan), CTO в Inglobe Technologies Алесандро Терензі (Alessandro Terenzi), співзасновник Glitch Studios AS, Самі Хамід (Sami Hamid) та Тіматі Янг (Timothy Jung), директор AR & VR Hub в Манчестерському університеті та інші.

IT Weekend Ukraine: як роботи та машини творять цифрову трансформацію

Низка виступів у рамках конференції відбудеться у форматі FuckUp Nights. IT Edition. У своїх розповідях спікери поділяться власними невдачами та поразками. Це історії успішних людей про провали, що стали для них уроками.

Урочистим завершенням події стане церемонія нагородження найкращих ІТ-експертів України Ukrainian IT Awards.

Цього року конференція передбачає благодійну складову. 25% від вартості кожного квитка буде передано до корпоративного благодійного фонду SoftServe «Відкриті очі» для впровадження проекту «Позитивні кімнати» .

Стежте за новинами конференції на сайті та у Facebook , або пишіть нам на info@itweekend.ua.

Поспішайте зареєструватися та придбати квиток на одну з найграндіозніших ІТ-конференцій року!

Вартість квитків: 99$ – 129$

Конференція проходить за підтримки партнерів : Infopulse, Mazda, Sigma Software, AirFrance KLM, Cilkum, Riverside, Райффайзен Банк Аваль, LvBS, Alt Bank.

HR partner: HeadHunter

Tasty partners: Aroma Kava, Лімо, Молокія

Gift Partners: Boomerang Boardshop, Duna, EnglishDom, Surikat, Феєрія Мандрів

Media Partners: Дело, Лига.net

Informational partners: ACC, AI Ukraine, Artjoker, Astound Commerce, BrainTV, Channel for IT, CyberBionic Systematics, EPAM, DataArt, Data Science UA, DneprInfo, Dnipro IT Community, DOU, IT Education Academy, IHUB, ITCP, ITEM, ITVDN, Hillel, Kharkiv IT Cluster, Level Up, Lviv IT Cluster, Softengi Training Center, Spalah, Startup Network, Technation, Yalantis, Ассоциация «ІТ України», Івано-Франківський ІТ Кластер, Черкаський ІТ Кластер.

Вакансии дня

Комментарии